| jake23 a întrebat:

Unde trebuie sa trimit un mail si pe ce sa intru, sa trimit la televiziune pentru a mai face un sezon din dragonul american?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Drăguțul de tine, păi desenele respective nu sunt românești, pentru a scrie televiziunilor noastre, privind continuarea sezoanelor. Ei, cel mult, le pot transmite, dacă le dețin/achiziționează.
Vezi că sunt 2 sezoane, un total de 52 episoade (2005-2007)
American Dragon a fost creat de Jeff Goode. Deci, în locul tău, eu i-aș scrie producătorului în limba engleză, pe FB (lasă-i un mesaj):
https://www.facebook.com/pages/Jeff-Goode/313695199151