| thorstenn a întrebat:

sunt un baiat de 15 ani si as vrea sa urmez o cariera militara, insa nu stiu pe ce data se dau probele de admitere si nu as vrea sa le ratez in nici un caz. Daca este cineva cu experienta pe acest domeniu, rog a ma ajuta. multumesc

1 răspuns:
| andrey663 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei liceu militar? Daca da...probele se dau dupa ce ai ales ce liceu dai..adica...pe tine te intreaba la ce liceu dai.si daca pui militar te duci la ei si dai probe.