| Adelyne1992 a întrebat:

Am la romana o tema despre vis,va rog sa-mi spuneti parerile voastre despre vis, si cateva superstitii despre vise. Dau FUNDA. happy

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Tema la Psihologie? Pai nu trebuie neaparat sa scrii despre superstitii. poti sa scrii si despre rolul visului, ce vise ai in apropierea evenimentelor importante de viata, cand esti stresat-incerci sa rezolvi problema care te preocupa in viata personala in vis.

| marian951 a răspuns:

In primul rand cu ajutorul viselor nu iti poti prezice viitorul cum spun unii.Visele sunt creatii ale subconstientului care formeaza o realitate cu propriile legi si in care ceea ce stim deja se distorsioneaza

| Stanciu_Sorina_1984 a răspuns:

Am avut si eu o tema cu superstitii! Pai poti cauta pe google : ex : ce inseamna daca visez :..., si acolo in tema poti scrie asta! Sper ca te-am ajutat!