| Chiocolatha a întrebat:

Am mai pui intrebari, cine imi da si mie niste site-uri de modificat poze pentru facebook[ pentru pagini]! As vreau site-uri care poate adauga mai multe modele de scris! Ca de exemplu:https://www.facebook.com/....../photo.php
Nu vreau photoscape, sau pixlr sau pizap sau photofunia, sau picmonkey! As vrea site0ul ala care modifica asa imaginile! Te rogg!
Funda+vot!

1 răspuns:
| Enciu_Lorena_1998 a răspuns:

Imi pare ff rau sa-ti spun dar aceasta imagine este facuta intr-un photoshop! Poti afla mai mule pe o pagina cu numele ceva de genu "editari" happy. Sper ca te-am ajutat :*.