| LoveTheVampireDiaries13 a întrebat:

Stiti vreun program de editat poze [ in general bannere ] in romana? Am incercat : Pizap, PicMonkey, Pixlr, Photoscape[chiar daca asta nu e online] si chiar si Photoshop. Dar Photoshop-ul nu era in romana si mi se parea destul de dificil :3.
Vreau ceva simplu si online, si de buna calitate.
Cumva stiti unde e facut acesta : https://www.facebook.com/....../photo.php

Funda pentru. cine ma ajuta! :x

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu mai folosesc si FotoFlexer. Poate te ajuta la ceva.

5 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Scrie asa pe youtube: ACDSee 5.1 pro link download big grin si iti apare acolo e bun big grin pentru editat si modificat `poze etc big grin

| GGUESS a răspuns:

Photoshop, photoskape, si altele

| bogdiy a răspuns:

FotoFlexer si daca ai ceva telefon cu android sau tableta instagram

| victorbold a răspuns:

Cel mai bun program e photoshop