| paulicadeea a întrebat:

Buna TPU.asi dori si eu niste intrebari si provocari. pentru un video de adevar si provocare ......va astept cu intrebari le alecg pe primele 20 de intrebari si 15 provocari

Răspuns Câştigător
| panciu2000 a răspuns:

1. Du-te la un baiat/o fata si spune-i ca o/il iubesti,
2. Sa mananci un catel de usturoi,
3. Du-te la niste batrani si intreaba daca ei stiu parola ta de mess,
4. Fugareste o pisica de pe strada,
5. Mesteca o foaie de hartie.

10 răspunsuri:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

1) Du-te la o fată și întreab-o de ce ți-a sărutat iubitul.
2) Cerșește 3 lei în troleu de la o batrânică.
3) Du-te la un magazin și spune-i vânzătoarei că mâine îi vin inimile de om.
4) Cere pâine cu vanilie în MegaImage de la angajați.
5) Sună la ușa unui vecin și dacă-ți răspunde încearcă să-i vinzi buci cu caca de unicorn, la 3 lei kilogramul.
6) Mergi la un băiat oarecare pe stradă care se ține de mână cu o fată și spune-i: „a, deci cu ea mă înșeli!".
Atât big grin

| paulicadeea explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Super n-am sa le fac pe toate dar oa sa fac cateva
daca vrei sa ne vezi pe mine si prieteni ne numim adolescenti nebuni si sunt la tara deci cateva prov n-am sa le fac

| Giulietta1 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Astea sunt chiat foarte tari! XD

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru paulicadeea):

Ok, poate îmi dai și mie un link! Succes

| paulicadeea explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Ok dar dupa nu stiu caum sa al editez cu ce proigram deoarece suntem incepatori

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru paulicadeea):

Ok, dar la program nu te pot ajuta, scuze.

| bcalex96 a răspuns:

Provocare fai Knife chalenge https://www.youtube.com/watch?v=7pvSPrmzCTc ori https://www.youtube.com/watch?v=_t2bnp8aoXw te rog sa imi spui daca faci imi lasi un raspuns link sau mesaj:)

| BombonikThaa a răspuns:

Pai:1.mergi in parc si vorbeste cu cineva in engleza iar apoi sa vina cineva sa te salute in romana si tu sa ii raspunzi! 2.bagati-va cati mai multi pufuleti in gura spunand"cresc un ou si-o broasca"3. punete langa cineva si fa pe nebunu, 4. tinete de mana cu un baiat trecand pe langa o fata si apoi il iei la bataie ca dc s-a uitat dupa ea. 5Baie cu furtunu. 6vorbeste cu un caine si fate ca il intelegi.laughing

| Giulietta1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RjWkO9A-Ckk sau sa stai atarnata timp de 30 min. cu capul in jos sa saruti o fata, sa sari in spinarea unui baiat, dar sa-l iei prin surprindere, sa mananci o buburuza.

| ruxandrar a răspuns:

Te provoc sa iei o bluza de a mea sau un tricou, sa te imbraci si sa te machiezi si sa faci parada modei! laughing)