| Mariusssssssssssssssssssss a întrebat:

Cum pot sa ajung adica ce sa fac ca sa ajung cantaret de muzica populara? Pentru ca toata lumea imi spune ca am voce.

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Probabil esti inca elev.Ia legatura cu profesorul tau de muzica, participa la concursuri si spectacole pentru amatori, inscrie-te la un liceu unde exista muzica drept obiect de studiu.Nu precizezi unde locuiesti, unde inveti in prezent, ce rezultate ai la scoala.Sunt date necesare pentru a putea fi consiliat.

| taviyamato2 a răspuns:

Invata cat mai multe melodii si canta in cat mai multe locuri, poate ca pare greu dar e greu la inceput, pana iasa banul big grin

| clauuuuuuuu a răspuns:

Iti trebuie bani. si foarte mult tupeu. si ceva cunostinte, deci bafta happy