| korenix a întrebat:

De exemplu daca nota la purtare este 7 voi avea probleme in locul unde voi munci?
Ma refer ca in momentul in care te angajezi va trebui sa depui un dosar si acolo cred ca scrie daca ai avut nota scazauta la purtare.
Era sa o patesc si acum sunt interesat! big grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nope,nu intereseaza pe nimeni cat ai avut tu la purtare.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de locul de munca si daca se cere sa depui si foaia matricola, doar de pe aceasta se pot vedea mediile la purtare avute in scoala.
Daca se cere doar diploma de studii nu se pot vedea mediile la purtare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza doar daca vrei o cariera in armata sau politie, in rest nu intereseaza pe nimeni

| anonimg a răspuns:

Nu va scrie pe diploma nota de la purtare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
nu cred ca conteaza nota, atata timp cat tu ai diploma in mana.
O zi buna.