| TestOne a întrebat:

Ce inseamna sa ai nota 7 la purtare pe unu dintre semestrele clasei a 8 a? ....Doar la liceu conteaza sa ai media mare la purtare nu?(cine se uita cand te angajezi ce medi la purtare ai in clasa a 8 a?)Ma refer eu mai pot sa ajung la un liceu foarte bun cu un 7 la purtare? specific ca am media generala pe toate clasele 9.80....mai trebuie examenele

4 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Pfff nota 7..ghinion din cate stiu eu la liceu nu te afecteaza asa de tare dar parca intri intr-o sedinta cu profesorii.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Dacă vrei să te faci poliţist adio meserie că nu te primeşte.
Contează foarte mult media la purtare pentru liceu

| mini35 a răspuns:

Pai daca ai 7 la purtare intri in consiliu

| AndreiAs02 a răspuns:

Poti ajunge la un liceu bun. Ai putea sa-mi dai funda, te rog?