| InnaArkane a întrebat:

Maine am un interviu la McDonalds si sincer sunt foarte confuza. Daca a mai fost cineva la vreun interviu imi puteti spune cam ce fel de intrebari v-au pus si ce raspunsuri ar trebui sa dati? Este primul meu interviu, am 16 ani si chiar am nevoie de aces job...Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Maria_Ana_1997_zEIi a răspuns:

Trebuie sa te porti natural, sa nu ai emotii, sa pari interesata despre oferta de munca daca chiar iti doresti si tu asta, sa te imbraci decent si cam atat funda?