| heiii a întrebat:

Stie cineva care este salariul unui asistent/tehnician veterinar debutant si pana la cat poate ajunge in functie de vechime? raspundeti-mi,va rog, doar daca informatiile le aveti din surse sigure.

1 răspuns:
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Salariul de asistent-tehnician-debutant este c-am de 1500ron,dar nu asta contează,cel mai mult contează locul unde ai să lucrezi? Poate ai să mă intrebi de ce? Dacă lucrezi afară spre exemplu Italia,și lucrezi la o fermă de păsări sau cornute, cabaline, porci, etc-ra, atunci stăm de vorbă pe picior mare! 2000-2500€! o zi frumoasă să ai!