| Monyyyyy a întrebat:

sunt la profil tehnic fac m2 și vreau sa dau la politehnica electric și vreau sa intreb de unde as putea învata și M1 pentru ca imi este frica ca nu voi duce pasul. Vreau sa am medie mare sa intru și am decis sa dau din biologie pentru ca Și altii dau sa aibă medii mari.Ce sa ma fac? Duc pasul? E de viitor?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Numai tu stii daca duci pasul sau nu ca tu isi stii capacitatile. Bineinteles ca e de viitor la cum se automatizeaza toate in zilele noastre