| andreea1523 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum sa`mi schimb numele meu de pe facebook? Eu am numele asa Raluca Ralu si vreau sa il schimb.happy
Funda.

Răspuns Câştigător
| Cata96 a răspuns:

Pai e foarte simplu...
1.intri pe facebook(te loghezi...clar)
2.in coltul din dreapta(sus) ai acolo o casuta pe care scrie "CONTUL MEU" sau "MY PROFILE"(daca ai profil in engleza)
3. dai click acolo pe "CONTUL MEU" si ti se deschide in jos o fereastra...acolo da click pe "SETARILE CONTULUI"
4. dupa ce ai dat click acolo iti apar niste optiuni:
nume
prenume
si in dreapta acestora scrie deasupra barii "SCHIMBA" si sub scrie NUMELE sau PRENUMELE pe care il ai pe facebook...
SUCCES! fundita?happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu til schimbi pentru ca este cam uratel numele Funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- lauRul de auR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms, mi-a fost de ajutorwinking

| SEBYSKATE1 a răspuns:

Pai intri in coltul stanga sus la ACCOUNT iar acolo dai account settings si ai acolo name, username, password schimbi ce vrei... Funda?