| b3b3tza a întrebat:

Buna stie cineva cum schimb numele de la id, adica vreau aceeasi lista acelasi is dar cu alt nume exp din id raluca. mica vreau sa schimb in ralu. dina, dar sa raman cu aceeasi lista doar sa schimb id, fundita

4 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Nu ai cum sa faci acest lucru decat daca iti faci ald id(respectiv: ralu.dina) dupa care iti bagi toti membri in noua lista.
Daca doresti doar ca numele tau sa apara altora ralu.dina dar id-ul sa-ti ramana raluca. mica nu e nevoie sa-ti mai schimbi id; intri sus la messenger la actions-> send my contact details-> scrii la nume ralu. dina si va aparea numele asa tuturor din lista ta.

| Cinesafie a răspuns:

Salut, uite ce trebuie sa faci:
Iti faci un id nou asa cum doresti tu (ralu. dina)
Apoi intrii pe multi messenger ca sa fii pe ambele id-uri in acelasi timp
Te adaugi in lista de messenger al id-ului vechi si iti transferi lista happy (asta faci prin click la Actions->Send My Messenger List si selectezi cui sa i-o trimiti)
Este foarte usor!
Bafta happy

| DaReZon a răspuns:

Urmeaza pasii: Messenger/ My contact detalies si vezi acolo Name: First si Last... Editezi acolo
regards,
woozie_triade@yahoo.com

| Robi_4388 a răspuns:

Iti scrii id-ul in lista ta si dai click stanga pe id ul tau si alegi contact details