| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU varul meu vrea sa devina cantaret are o voce bunicica dar eu zic ca trebuie sa ia lectii de canto. Daca ia lectii de canto poate devenii cantaret? Cantaret precum smiley alex velea din asta renumiti.

Răspuns Câştigător
| hd04wbw a răspuns:

Da, logic ca poate. E chiar indicat.Multi dintre ei au luat lectii de canto. Spor la toate!

| anonim_4396 explică (pentru hd04wbw):

PAi bun si daca face vreo 2 -3 ani canto cum se lanseaza in muzica?

2 răspunsuri:
| Răduca_Claudiu_1998 a răspuns:

Daca pune suflet in ceea ce face si daca se tine si incearca sa-si modeleze vocea asa cum cere profesorul... va iesi ok