| de_Vise_Supradoza_1983 a întrebat:

vreau sa devin politista dar nu prea invat bine ( sunt in generala ). la sport ma descurc excelent am vreo sansa sau e doar un vis?

funda!

Răspuns Câştigător
| FataRebela98 a răspuns:

Buna! Parerea mea ar fi ca sa te pui pe invatat ca o sa te ajute foarte mult, si sportul este un drum catre succes iti urez multa bafta

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te duce capu poti dar daca incerci sa te straduiesti si nu reusesti sa memorezi asta e, alegi alt viitor pe piata muncii

| xr0sioRx a răspuns:

Degeaba zici tu ca esti buna la sport daca nu te pricepi la celelalte materii. Acolo ai nevoie si de muschi si de creier.

| Moraru_Iuly_1999 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, zic sa nu iti pierzi sansa si visele
Dar parerea mea e ca trebuie sa ai si ceva cap sa faci ceva nu doar fizic si sport.