| Alecz_Alexandru_1992 a întrebat:

Vreau sa fac o specializare si nu stiu ce sa aleg din aceste 2 :
a) Agent turism (specializare) durata 3 luni, studii liceu + bac
b) Tehnician proiectant CAD 1 luna (initiere) + 6 luni (calificare)
In ce domeniu e mai usor de gasit loc de munca?

1 răspuns:
| gRasuPCH a răspuns:

Cadastru iti zic eu acum depinde de ce doresti sa faci tu, agent turism daca cunosti multe limbi straine este platit foarte bine dar nu sa faci cursuri de 3 -6 luni sa faci o facultate in domeniu sau un liceu in domeniu sa intelegi ceva, parerea mea