| dydutzu a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se intra la liceul dinu lipatti? Eu as vrea sectiunea actorie.Cine ma poate ajuta? Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Lavinutzz a răspuns:

Liceul are o clasă de teatru unde veţi studia materii ca: dicţie, regie, euritmie, managmentul spectacolului, arta spectacolului. Aceasta clasă constituie o pregătire de excepţie pentru cei care îşi doresc o carieră în lumea teatrului, a spectacolului dar şi un prim pas uriaş spre reuşita admiterii la ATF.
cred ca e ca la un liceu normal...nu prea stiu nu stau in Bucuresti dar mai bine intreaba-ti profesorii ei cu siguranta stiu. funda?

5 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| valentinamarinamary a răspuns:

Cu ce medie se intra?

| dydutzu explică (pentru valentinamarinamary):

Pai asta am intrebat si eu... de unde vrei sa stiu daca stiam numai puneam intrebarea aici

| valentinamarinamary a răspuns (pentru dydutzu):

Hai scuteste.ma!

| dydutzu explică:

Am inteles ce vrei uh sa spui Lavinutzz! Dar cum se intra trebuie sa dau proba ceva sau cu media de la examenul de clasa a 8a?