| IngerTradatDeLume a întrebat:

Vreau si eu nume pentru o pagina de facebook nefolosite.Dau funtita.puppy dog eyes...Scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| SweetLolipop a răspuns:

O celula din corpul meu; Cerul nu este asa de sus.O stea intr-un univers de culori.O strada pe harta mea.We can touch the sky.Cu parul in vant.Bratara prieteniei.Nu rupe firul unei prietenii. Ochii mei te vad mereu pe tine.Haina nu face pe om.Prosti sunt la tot coltul.(nu mai imi vin idei.+ ca poti sa pui niste semne gen ♀,◙☺♀☺☻♥♦♣♠§-apasa alt+o cifra sau combinatii de cifre si o sa ai multe). Succes cu pagina:*

| IngerTradatDeLume explică (pentru SweetLolipop):

Multumesc :*

| SweetLolipop a răspuns (pentru IngerTradatDeLume):

Nu ai pentru ce:*

3 răspunsuri:
| Forev3rAlone a răspuns:

Love life, live life with love♥