| vthdo a întrebat:

Buna tuturor.
Sunt interesat sa urmez cursuri de specializare pentru Hair Styling, (Brasov, Bucuresti, Iasi) si as dori sa-mi ziceti cam care saloane/academii sunt cele mai bune, tinand cont si de pret, iar pentru cei care deja au absolvit asa ceva astept detalii, vreau sa imi spuna cum a fost, unde a absolvit, daca si-au gasit usor de munca, parile bune si rele etc...
Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| Ioana2012J a răspuns:

Şi eu caut un asemenea curs în Bucureşti. Dacă aflii ceva te rog mult să mă anunţi şi pe mine. O zi faină!

| vthdo explică:

Si eu te rog acelasi lucru