| Andreea201012 a întrebat:

Buna vreau si eu in sfat din partea voastra.,. de ieri de dimineata am fost la magazin dar in drum spre magazin a inceput sa ma intepe picioru drept. si de ierii tot apas la ampedicita si vad ca e si umflat si mi-e frica sa nu am ampedicita. dar uneori ma face sa cred ca e si din cauza ca am racit ca mai sunt si racita dar de ieri tot ma doare la ampedicitasad... voi ce ati crede ca am sau nu ampedicita?

Răspuns Câştigător
| LarisaDragomir a răspuns:

Si la mine a inceput asa apendicita(Asa se scrie corect).
Iti recomand sa te duci la doctor sa te consulte, ca nu mori.
Eu m-am operat si traiesc foarte bine.Ba mai mult, din cauza incapatanarii eram la un pas de peritonita.
Du-te la un medic si vezi ce ai!
Iti doresc mula sanatate!