| ionut1109 a întrebat:

Am 15ani, iar peste 2 luni fac 16 ani, imi doream de la varsta de 11, 12 ani sa ma inscriu la delta fotbal, dar nu m-am dus sa ma inscriu. Acum imi pare foarte rausad si nu stiu ce sa fac acuma.In astia 4-5 ani m-am dus in fiecare saptamana de doua ori si am jucat fotbal si antrenamente pe stadion cu niste prieteni si cred ca daca ma voi duce acuma in vara inuie ma vor primi.Ce credeti ma vor accepta la varsta asta daca sunt bun? cum fac sa ma inscriu cum le zic, ma duc la club acolo si zic pur si simplu vreau sa ma inscriu?

1 răspuns:
| Idkidk a răspuns:

Salut,

Eu cred că te acceptă, verişorul meu a fost acceptat la 18 ani, ai şanse! Păi nu ştiu cum e la tine, dar poţi merge pur şi simplu să zici că vrei o înscriere la clubul respectiv.

O zi bună!