| ruscamelia a întrebat:

Buna ziua! As vrea sa intreb daca stie cineva cum decurge un interviu economist la DGASPC?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Foarte simplu:
- Bună ziua!
- Sunt nepotul deputatului XYZ și vreau să ocup un post de economist in cadrul direcției generale de asistență socială și protecția copilului.
- Bine ați venit în cadrul colectivului nostru.

winking

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Dacă nu ai spate - nici nu visa!

| Lupică27 a răspuns (pentru gabicoo):

Ti-ai facut ceva dusmani nu gluma, e al treilea pe care il vad ca te injura, cont facut azi laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Pai e acelasi retardat, care isi face zilnic conturi noi si are aceeasi abordare!
gunoiul asta m-a blocat direct, cand ma uit la cine ma ignora era acest infect @ UtilizatorulAnonimat, nu avea inca nimic postat, zic ma cine m-a blocat chiar fara motiv desi nu am schimbat nicio replica...ce sa vezi era acest retardat caruia nu i-a placut ieri ca m-am luat de el, si azi cu alt cont a stiu sa ma blocheze ca sa scape de o potentiala amenintare!

apropo de faptul ca vorbisem noi ca unii scriu de la psihiatrie, uite la copilul asta atomic el este unul dintre cazuri
el e ala care intreba daca demonii sunt pufosi si cum sa il cunoasca pe lucifer in iad!

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu te mai consuma atat, ignora-i, daca te vad ca te consumi de aia fac asa.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Nu ma consum sa stii, ca eu retarzii ii consum la micul dejun, nici macar nu ma deranja cand pustiul atomic de care am zis lasa mesaje bolnave happy

| Lupică27 a răspuns:

E acelasi sistem comunist de dinainte de 89, e foarte greu sa iti faci loc fara pile, chiar as putea spune imposibil, dar tu incearca dupa sa nu zici ca am fost noi niste oameni rai care te-am dat inapoi.