| BogdanCosmin2001 a întrebat:

ma intereseaza foarte mult sa urmez o cariera militara si doresc sa intru la Academia Fortele Tereste din Sibiu, si vreau sa va intreb in legatura cu probele sportive si cele psihologice, in ce constau si ce alte probe ar mai fi, si vreau sa va mai intreb cand se fac inscrierile. Va rog mult sa ma ajutati, funda bine inteles, multumesc pentru ajutor!

1 răspuns:
| Eduard34578 a răspuns:

Sincer nu se mai merita, la probele sportive trec 2 persoane din 10, reprofileaza te pe altceva