| alinutz911 a întrebat:

Buna ziua TPU! Poate cineva sa imi spuna care a fost ultima medie de admitere la tehnica dentara in Cluj la Iuliu Hatieganu,

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

La Universitatea de Medicină şi Farmacie „Iuliu Haţieganu" din Cluj ultimele medii de admitere la buget au fost de 7.93 la Medicină Generală, 6.93 la Medicină Dentară, 7.32 la Farmacie, 8.6 la Asistenţă Medicală Generală, 8.86 la Radiologie şi Imagistică, 8.66 la Balneofiziokinetoterapie şi Recuperare, 8.94 la Tehnică Dentară şi 9.18 la Nutriţie şi Dietetică.