| numesiprenume0 a întrebat:

Bună ziua! Unde pot găsi locuri de munca in alte tari cu limba română pentru care se poate lucra de acasă? De exemplu operator call-center cu limba română în Germania, Italia... Ofer funda pentru link-uri sau alte informații.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Haha, buna gluma. Companii internationale au serviciile customer support in englenza, franceza si germana la noi. Nu au niciun motiv sa aiba call center pe romana in alte tari. Vrei call center pe ro, te angajezi in ro, dar e salariul minim si bonuri.