| nyoentox2002 a întrebat:

Ca sa te poti angaja in armata care este lungimea maximă a părului pe care o poti avea?

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lungimea parului nu este problema in armata.
Au frizer si se tunde repede plusul de par. happy

| nyoentox2002 explică (pentru Bula):

Din cauza parului nu vreau in armata, daca puteam sa il tin sa nu fie nici prea mare nici prea mic mai ziceam undeva la 10 cm

| darrio2007 a răspuns:

Orice lungime. Oricum te vor tunde regulamentar dupa ce te angajezi.

| Wr3nch a răspuns:

2cm max/ Pe principiul ca pe campul de lupta nu ai unde sa te speli.

| Werrich a răspuns:

Vrei sa te angajezi în Armata Ucrainei?

| vitali2002 a răspuns:

Da ori cum vei fi far par dc mai intrebi asta?

| nyoentox2002 explică (pentru vitali2002):

Ca am mai vazut oameni cu par nu prea mare care sunt in armata

| Violleta2022 a răspuns (pentru nyoentox2002):

I-ai vazut cand erau in concediu pe aia cu parul mare, ca la armata nu se accepta peste 2cm lungime.

| nyoentox2002 explică (pentru Violleta2022):

Pe altii i-am vazut si cu părul mai mare, gen undeva la maxim 10 cm

| Violleta2022 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Da, i-ai vazut fiindca erau in libere sau concediu, fiindca atunci cand sunt in misiune sau la munca, nu se accepta sa fie confrom cerintelor.

| AndreiGaneapefacebook0 a răspuns:

Mai mica ca a penisului, deci sub nivelul marii