| IonValeriu a întrebat:

Cam cat castiga un inginer agronom? Ce facultate trebuie sa urmez ca sa am meseria asta? Conteaza ce liceu fac(findca sunt la o scoala privata unde invat in engleza)? Ce responsabilitati am in calitate de inginer agronom? As vrea mai multe detalii despre aceasta meserie va rog!

2 răspunsuri:
| pavdany92 a răspuns:

Pai ca sa fii inginer agronom trebuie sa faci facultate cat despre salariu aici depinde daca vrei sa te angajezi la o companie sau faci tu agricultura
eu unul fac agricultura de ceva si pentru a accesa niste fonduri m-am inscris la faculta

| pavdany92 a răspuns (pentru pavdany92):

Uitasem e facultatea de stiinte agricole sau agronomie