| Summer Memories a întrebat:

Cam cat castiga un jurist? Dar o invatatoare?

Merci happy

Răspuns Câştigător
| Bteen a răspuns:

O invatatoare castiga ceva gen 800 ron iar un jurist in jur de 1600 ron.

3 răspunsuri:
| simona2010 a răspuns:

O invatatoare pana in 10 mil km asa... da jurist nu stiutongue

| Bianca_2407 a răspuns:

Juristul castiga foarte mult dar acum invatatoarele castiga vreo 4, 5, 6 milioane mai mult nu eu zic sa te faci jurist! fundita please! am o prietena care mama ei este invatatoare si mama ei asa castiga dar cunosc si o jurista crae castiga foarte mult pe zi...de exemplu cunosc o jurista care a castigat intr-omzi 12o de milioane deci daca vrei sa-mi dai fundita bine daca nu vrei ok!

Răspuns utilizator avertizat