| Kitty a întrebat:

Care an (clasa) vi s-a parut cel(cea) mai greu(grea)? De ce? ma refer la scoalahappy

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Clasa a IX-a mi s-a parut mai grea, deoarece am avut profesori noi, foarte exigenti, insa am facut fata si am iesit a 2-a. Clasa a X-a mi s-a parut cea mai frumoasa, mi-au placut absolut toate materiile, inclusiv fizica si chimia. Clasa a XI-a mi se pare acum cea mai usoara, nici urma de stresul pe care il resimteam in anii anteriori.

30 răspunsuri:
| aurass a răspuns:

Anul intai de facultate ca nu stiam nici de perspectiva si nici de axonometrie happy