| mia100خوبصورت a întrebat:

Este greu in clasa a VII-a? Clasa a VI-a mi s-a parut usoara.Ce materii o face grea?

9 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Dimpotriva, mie mi s-au parut grele a 5-a si a 6-a, iar a 7-a si a 8-a au fost cele mai usoare! happy

| mihaela0205 a răspuns:

Chimia e frumoasa! big grin

| Aide a răspuns:

Este fooooarte usoara. Materii noi veti avea CHIMIA si CIVICA in rest...

| Niiiicu a răspuns:

Mie mi s-au parut usoare toatetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chimia. O sa iti vina sa te sinucizi. Eu o urasc.

| xBya a răspuns:

Nu e nimic greu daca stii ce si cum trebuie sa inveti. O sa faci chimie, care in generala nu`i grea deloc daca ai cunostintele necesare de mate, o sa mai faci civica probabil, unde pana si denumirea zice ca nu`i stres, iar in rest, nimic nou sub soare.

| Azurry a răspuns:

Pai materiile noi sunt chimia si civica, in rest nimic nou... la matematica o sa inveti la geometrie despre patrulatere, iar la romana o sa continuati materia laughing. Si fizica, normal straight face.

| 9George2 a răspuns:

Anatomia va fi interesanta. Clasele primare sunt usoare, nu te ingrijora.
Succes!

| filaret000 a răspuns:

Cls 7? chimia...o urasc si civica.