| MrsPink a întrebat:

Care este scopul vostu in viata?

Răspuns Câştigător
| HardcoreCountry a răspuns:

Scopul meu e sa-mi traiesc viata la maxim si sa ma distrez, dar in acelasi timp sa invat si sa-mi fac o cariera. Inca sunt tanara, deci ma distrez la maxim, cluburi, bautura, si iubiti schimbati ca sosetele. Insa invat bine si vreau sa fac un liceu bun, apoi o facultate si sa-mi fac o cariera in alta tara, nu in Romania fiindca aici nu am oportunitati.
Deci scopul meu: Sa-mi traiesc viata la maxim.

12 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Sa traiesc fiecare zi asa cum vine, sa ma bucur ca sunt sanatoasa si eu si cei dragi!

| mihaibrasov a răspuns:

Nu stiu.

| Razvan a răspuns:

Sa am nimic de regretatwinking

| Sua a răspuns:

Scopul meu in viata e sa schimb Romania in bine

| Aero a răspuns:

Cel mai util scop, zic eu, e cel al procrearii. De a avea urmasi mai departe. Asta fac cei mai multi oameni. Totusi, nu e obligatoriu si nu e singurul scop! Dar, parerea mea, e cel mai util, cel mai bun scop!

| Aero a răspuns:

Just4fun, frumos gand. Poti schimba Romania in bine, dar nu poti schimba si romanii in bine! sad

| Fluffy a răspuns:

Scopul vietii este s-o traiesti!
Daca nu traiesti viata cand trebuie la adevarata intensitate s-ar putea sa te trezesti dupa 40 ca incepe sa-ti para rau.
Daca ai vrea sa ai un scop anume in viata, consider ca ar trebui sa te cunosti pe tine insuti foarte bine, si ma refer sa iti cunosti defectele si calitatile, sa iti poti da seama de ce esti in stare sa faci in viata si ce nu. Cand sunt intrebata ce scop am in viata, normal ca stau, ma gandesc si dau un raspuns pragmatic.Scopul meu in viata ar fi sa incerc sa dau tot ce am mai bun din mine si sa cladesc ceva in viata love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia cu mustata.

| Myuu a răspuns:

Scopul meu in viata? Pai am note foarte bune si pe viitor as vrea sa fac facultatea de Drept in Londra. Sper sa pot!

| April27 a răspuns:

Sa merg la scoala, sa invat lucruri noi, sa am grija de mediul inconjurator...etc

| missouri a răspuns:

Sa ajung cineva in viata, ceea ce le include pe toate.happy

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Scopul meu in viata este sa devin cunoscuta in toate lumea sa-mi indeplinesc toate visurile ce mi le propun si sa fiu cea mai buna dintre toti big grin