| KidutzzZuu a întrebat:

Voi ce vorbiti cu prietenul/a vostu?

16 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Tot...batem campii amandoilaughing

kratos
| kratos a răspuns:

Orice ca doar de asta suntem parteneri.

| Sabwy a răspuns:

Totul .suntem ca doua picaturi de apa...love struck Iubire...love struck

| www a răspuns:

Ce vrem. Orice, nu pot sa spun acum exact ce dar...multelaughing
De laa cat de bine imi sta parul pana la ce nenorocititi sunt calugarii de pe Athos. Sau avem glume proase in noi si radem.

Ok in general vorbesc orice cu oricinelaughing deci daca e vorba despre ce vorbiti cu prietenul/a vostru cam ce vorbesc cu toata lumea.

| snepy a răspuns:

Despre noi, despre viata, despre viitorul nostru

| eek a răspuns:

Despre viata.despre relatia noastra.despre parinti.despre prieteni.comuni sau nu.despre tot ce inseamna viata de cuplu.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| fzcsm a răspuns:

Aproape orice. Vorbesc cu ea orice lucruri normale de la muzica pana la sport, de la Michael Jackson la Lionel Messi la gigi becali la suporteri de la dragoste la fantome.Deci aproape orice!

| babyangel a răspuns:

Oricelaughing uneori spunem bancurilaughing glumim, ne distram, ne ubim:X

| faranume a răspuns:

Totullove struck

| . a răspuns:

Eu discut cu toata lumea la fel: "Hai bah, mer'em sa mai luam un bidon de bere?" laughing Daca n-avem bautura, discutam despre mentalitatea femeilor, criminali in serie, sau cum facem rost de bani sa mai bem o bere.

| Nikita a răspuns:

In esenta orice.Depinde de imaginatia ta si de moment.in functie de ce gusturi, preferinte comune aveti, ce fel de om e si tot asa... incearca sa pornesti de la nimicuri si vezi unde te duce discutiahappy. daca are chef de vb o sa va duca undevatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povestim
Glumim
Discutam despre x film
xoxo
by zui

| KidutzzZuu explică:

Intrebare pusa de varmea.hee hee.

| KidutzzZuu explică:

Ca de exemplu?

| MelaniaSatena a răspuns:

Tot ce ne trece prin cap....de trecut...de viitor.....etc!