| gogoasa a întrebat:

Care profesii in prezent sunt cele mai intrebate?

6 răspunsuri:
| scootsie a răspuns:

Munca este bratara de aur... daca gasesti asa ceva in zilele noastre... Orice aduce venit in casa e ok.Mai putin prostitutia...Acum nu poti sa pui baza pe ceva in haosul care domneste in tara noastra... Dar e bine sa muncesti si sa-ti dezvolti educatia si nu se stie cand, va fi bine si pentru. tine! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inginer it, programator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihologii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca medicina sau ekonomiea.

| ullyse a răspuns:

Daca ai cunostinte de Pc si economie poti gasi aproape oriunde un job... ca orice...

| Clumsiii ™ a răspuns:

Ca sa fii admis la anumite locuri de munca e foarte bine sa termini facultatea de drept, sa stii sa utilizezi calculatorul si sa stii minim 2 limbi straine.Mult succes!