| davidutzu12 a întrebat:

Cum sterg o intrebate?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact sau sa raportezi/blochezi singura intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@davidutzu12, multumesc pentru apreciere! Sarbatori fericite! Numai bine!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu poti sterge o intrebare.
O poti ruga pe doamna Stela sa iti stearga intrebarea dorita.

O duoa amiaza placutahappy

| Nicoleta a răspuns:

Ti-o raportezi singur si mentionezi ca vrei sa fie stearsa sau scrii un mesaj sus la 'contact" si spui ca vrei sa iti fie sterse intrebarile

| Shinen a răspuns:

Buna!
Du-te cu mouse-ul sus unde scrie "Contact". Iti introduci e-mailul, etc. Si la mesaj scrii "Va rog, imi puteti sterge intrebarea? " Oricum, va dura cateva zile, cred.
Pa, pa.