| Dianne18 a întrebat:

Care sunt formalitatile de inscriere pentru a sustine examenul de atestat la informatica (am absolvit liceul intr-o promotie anterioara)?
Daca sunt suficient de pregatita pot sa-l sustin pe cel de la intensiv?
Exista vreun model/ niste exercitii recomandate? Cum se pregatesc cei care sunt in clasa XII anul acesta?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Este un proiect "practic"(un fel de referat) si mai e o proba cu intrebari din c++, oracle si office

| andrusama a răspuns:

Da.