| Alle23 a întrebat:

Cat se plateste la Kaufland daca imparti ziare?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lucrat la Kaufland in urma cu vreo 3 ani. Nu stiu acum care e pretul, dar eu daca luam 120-130 lei... Si multe pretentii. Iti tranteste 1000 de ziare si trebuie sa le imparti pe toate. daca au si supliment e si mai naspa. Si e greu sa le cari. Numarul de exemplare poate sa fie mai mic sau mai mare. depinde in ce zona lucrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pe luna. Asta pentru ca iti ia bani pe impozit. Si nu iti da bani in mana. Daca nu ai cont la BRD te pune sa faci unul. Este un venit suplimentar, nu unul pe care sa te bazezi.

| Alle23 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa fac niste bani pentru telefon, si avand doar 17 ani, nu stiu la ce pot apela. nu pot luni-vineri in timpul scolii...