| CioroiStefan777 a întrebat:

Cate locuri de munca ai? Si in ce domeniu!

Răspuns Câştigător
| GanduriDeCafea a răspuns:

Un loc de munca, Sisteme de securitate si retelistica.

4 răspunsuri:
| SantalPorcocale a răspuns:

Numa' unu, stau toata ziua, mor de plictiseala si banii vin.

| ItsMaxi a răspuns:

1. Am 19 ani. Pana in prezent am lucrat in kfc, casierira( dar faceam tot ce dispunea un restaurant. De la facut preparatele, casierie, pus in cutii, aranjat, sucuri curatenie/etc.
2.Am lucrat ca promoterita, pe diferite promotii/ marci
3. Evenimente, sponsorizat bauturi alcoolice/ tigari / locatii
Unele erau ziua, altele noaptea.
3. Salon de cosmetica
4. Pliante
5. Call center
6. In magazine
Si ar mmai fi cateva dar nu au fost de o perioada foarte lunga happy

| curiousasshoe a răspuns (pentru ItsMaxi):

Care dintre aceste job-uri te-au satisfacut din p.d.v financiar?

| ItsMaxi a răspuns (pentru curiousasshoe):

Nici unul. Fiindca suntem in Romania si sunt salarii mizerabile + bataie de joc. Nimeni nu apreciaza ce faci, si daca ar fi dupa ei, ar trebui sa nu ceri libere sa nu ai timp pentru tine sau sa ceri marire de salariu. Dar ca bani "rapizi" la fiecare sfarsit de eveniment sau promotie sa fie plata imediata.