| taris a întrebat:

Ce cariera o sa am in viata?

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca inveti bine, poti avea ce cariera doresti.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Prima intrebare pe care ar trebui sa ti-o pui este "ce te vezi facand in viata". De acolo cauti sa gasesti exact ce se muleaza pe dorintele tale. Apoi, cu munca vei reusi.

Mult succes.

| vio a răspuns:

Cariera care o alegi...laughing

| vio a răspuns:

Intreaba astrele...

| sese a răspuns:

Intra pe EVA.ro gasesti chiar mai multe raspunsuri

| unbaiat a răspuns:

Mediocra.

| gabrieladima a răspuns:

Pai pe noi ne intrebi? Nici macar nu ai specificat ce profil ai sau macar ce iti place.Suntem cumva ghicitori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De tractorist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca Raluca nu isi face treaba... Daca as fi regele magiei albe ti-as spune ca brutar ca vad ca iti e foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Logic, cea pe care o s-o urmezi...
Pa, pa.

| bubukid a răspuns:

Depinde de tine

| girl16flo a răspuns:

Pai asta depinde de tine si de aptitudinile tale...de ceea ce iti place sa faci in viata:big grin...

| staudegeaba a răspuns:

Numai tu poti sti ce te reprezinta si ce cale vei urma in viata. Cariera depinde de interesele tale si de trasaturile care te reprezinta