| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca este mai bine filologie sau mate-info, ca profil de liceu?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zambet a răspuns:

Hmmm, eu as intra la mate-info happy

| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Daca iti place romana si engleza filo. dar daca iti place mate si info... oricum la filo e mai misto, faci 2 ore de mate ( daca le faci si p'alea) 1 ora de chimie, 2 de fizica, 1 de bio, 1-2 de latina, 1-2 logica... ore foarte usoare. asa ca te sfatuiesc sa intri la filo.

| Jeremy1 a răspuns:

Depinde ce te pasioneaza pe tine. Daca te pasioneaza mai mult romana te duci spre filologie, daca te pasioneaza mai mult matematica te duci spre mate-info.

| thelastc a răspuns:

La filologie e de tocit! happy
iar la mate-info trebuie sa te duca capu` big grin
depinde acum unde vrei tu... unde crezi ca te descurci mai bine

| cryss_1476 a răspuns:

Depinde la ce te descurci mai bine! daca s-ar putea sa mai fac odata alegerea asta, eu as opta pentru filologie!