| Cristian2003 a întrebat:

Ce face un impresar de fotbalist?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gigi Becali a fost impresar, acum fiind la puscarie i s-a retras licenta in domeniu si nu va mai fi niciodata impresar. Impresarii isi conduc echipele de fotbal, in legatura cu transferurile de jucatori, vanzare/cumparare de jucatori si conferinte de prese unde asista.

| kar1GaNNN a răspuns:

Joaca fotbal laughing

| PedoBarbie a răspuns:

Impresariază. O-o Incredibil, dar adevărat.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Prejudiciaza statul roman cu milioane de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descopera tinere talente

| Maioru a răspuns:

Impresari la fotbal sunt:Victor si Ion Becali, Ana Maria Prodan si altii iar rolul lor este sa gaseasca echipe pentru jucatorii pe care ii reprezinta si sa-i transfere la acestea pe sume cat mai mari.Din suma castigata de club si fotbalist se scade procentul pe care -l castiga impresarul