| leuzzz a întrebat:

Ce inseamna verbul a masturba

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A SE MASTURBA a se autosesiza, a avea manivelă, a o bate la cap, a o ciocăni în vârf, a o da cu capu’ de toți pereții, a da cu mucii de faianță, a da cu sacâz, a-i da în cap lui chelu’ / lui mutu’, a o da pe sub mână, a duce copiii la piscină, a face bătături în palmă, a face laba, a face manivelă / zgudu, a freca gherțoiu’, (d. femei) a-și întărâta ghiocelul, a juca table, a o lua în mână, a o lua la labă, a planta copii, (d. femei) a pune degetul la omidă, a pune faianță, a se uita în ghioc, a o zăpăci.
Sursa: Argou (2007)

| ÎngerCretin a răspuns:

Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos,Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos,Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos,Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos,Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos,Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos,Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos,Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, Sus jos, sus jos, sus jos, sus jos, sus jos.

| navinia a răspuns:

Nu sti?

| Lowsensitive a răspuns:

Lasa ca iti zic cand mai crestiwinking

| iemuc100 a răspuns:

A o bate in cap laughing
A te atinge in locuri intime si a-ti face singur placere fara ajutorul altei persoane sau altor persoane laughing

| VeldroN a răspuns:

A te masturba inseamna a te satisface singur.Iti freci PWLA cu mana de multe ori pana cand iese sperma. Fundita? big grin

| Mugurel33 a răspuns:

Este dicționar, online