| fuckU a întrebat:

Ce inseamna " a te masturba "?

5 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Off...Cam complicat de explicat! Intreaba baietii mai bine, ca ei stiu! laughing Mai rar la fete...hee hee

Pa`pa wave

| Fluture14 a răspuns:

Inseamna sa te satisfaci singur din punct de vedere sexual.

| buzoianul a răspuns:

A te face singura sa te simti bine, fara ajutorul unui baiat.

| Cristi6482 a răspuns:

Am mai raspuns la asta deci o sa dau un copy paste Masturbarea se poate defini ca o actiune a bărbatului sau a femeii de a-si atinge si manipula organele genitale in scopul producerii de plăcere sexuală. Sfărsitul acestui act este punctul in care persoana respectiva atinge o stare de plăcere foarte intensă, numită orgasm. Lucrul acesta implică eliminarea de lichid seminal in cazul bărbatilor, si atat miscări ale vaginului cat si a altor părti genitale in cazul femeilor. Masturbarea este un act de auto-satisfacere sexuală.

| Otilia_1731 a răspuns:

A iti freca partea genitala.