| Corina_2584 a întrebat:

Ce inveti la ora de contabilitate si economie la un liceu cu profil economic in clasa a 9-a? Funda.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Mmarryy a răspuns:

La contabilitate despre planul de conturi, documentele folosite, cum sa le intocmesti si la ce ajuta ele. Cam atat in clasa a 9a, iar in partea de economie despre cerere si oferta, pret, PIB.

| b0gd4nn a răspuns:

Nici nu mai stiulaughinglaughinglaughing da in orice caz e interesant l conta ai si exercitii si la economie ii legat de protectia consumatorului si despre produse in general