| al3exandru a întrebat:

Ce liceu trebuie sa urmez ca sa devin arhitect? Daca imi mai puteti da si alte detalii referitor la aceasta intrebare sau la acest subiect, va rog sa-mi impartasiti si mie...va multumesc!

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Liceul de arhitectura si apoi facultatea altfen nu as arhitect.asa ca... burta pe carte

| Flav a răspuns:

Eu din cate stiu, in Bucuresti este si liceul de arhitectura. Dar nu trebuie sa faci neaparat un liceu anume pentru. a putea deveni arhitect. Totul este sa urmezi facultatea de arhitectura, iar cea mai buna din tara este Ion Mincu din Bucuresti. Succeswinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cel mai avantajos ar fi unul de arhitectura. Daca totusi nu intri acolo cauta ceva la real... Sa faci multa matematica si fizica. Te va ajuta la facultate un astfel de liceu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu liceul Tonitzahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un liceu unde faci multa matematica si fizica.