| Clever a întrebat:

Ce loc de munca stiti unde se castiga bine?

4 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

It, retelistica, optica, constructii dar gasesti mai greu, ospatar din bacsisuri, macaragiu, videochat.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Vidanjor, Dresor de elefanti, Frizer de camile, etc.

| Str3n6arizza a răspuns:

Se castiga in functie de vanzari si vizite aduse. Este cel mai bine platit sistem de afiliere din Romania si mai ai avantajul de a lucra lejer de acasa fara limita de castiguri;) lucrezi cand vrei de unde vrei :) http://www.bijunet.ro/? ref=326 daca vrei te astept sa vorbim pe messenger yahoo ID: kiss_bijoux te pup :*:*

| Sorin77 a răspuns:

Intra pe www.tjobs.ro