| Silvyu_Stratulat_2000 a întrebat:

In ce domenii de munca se câștigă cel mai bine?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

IT - cybersecurity 7000 lire lunar cu experienta
politai britanic 3500 lire luna cu 2-3 ani vechime
In Romania politia - ambulantierul - sofer bus 1000 eur pe luna

| minrest a răspuns:

Castiga bine magistratii, programatorii, medicii. Contabilii foarte buni. Toti cei ce ajung la varf in domeniul lor de activitate, au venituri maricele. Cei ce reusesc sa publice in stiinta lor si sa o poata preda la Universitate, pe langa venituri decente mai au si un mediu stimulant, satisfactii intelectuale si personale, iar veniturile le vor creste in urmatorii 20 de ani. De asemenea antrepenorii independenti, au venituri maricele sau mari, numai daca afacerea lor are succes.