| aaan a întrebat:

Ce meserie credeti ca merge si va merge tot timpu bine daca ai atelier prorpiu? Electrician auto. Mecanic auto, Tinichigiu - voopsitor auuto?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă e atelierul tău, toate sunt bune.Cel care vine cu maşina are nevoie de obicei de mai multe servicii.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Jur că de câteva zile numai peste întrebările tale dau la categoria asta. Fă-te, mă, ce vrei tu!

| mixxjim a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Eu dau de el de 1 an de zile, iti dai seama? laughing

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru mixxjim):

Ha! De un an nu ştie ce să facă cu viaţa lui, bietul de el? Începe să-mi fie milă.

| The1smartiest a răspuns:

Tot ce tine de auto merge si va merge. ideea e sa fii foarte bun in ce faci sa lucrezi bine si de calitate.iar daca muncesti la un patron sa fie un service respectabil si cu vad format. succes

| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Ideal este sa ai incluse toate acestea in atelierul propriu....mai multe optiuni, mai multi bani pentru tine. Clientul cand vine cu masina la reparat, poate nu stie ca are si alte defectiuni, dar tu avand tot "tacamul" il vei ajuta si totodata te vei ajuta si pe tine financiar. Succes!