| M3lania a întrebat:

Ce meserie doriti sa va alegeti? [mentionati si varsta]. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| alintush15 a răspuns:

Buna! Economist! (16 ani)

O zi buna!

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pe cand eram mica imi doream medic ori fotomodel sa ajung, dar cu timpul m-am profilat pe cu totul altceva si schimbandu-mi dorinta intre timp care s-a si implinit.
In Romania am fost profesor de desen, de cand am evadat in strainatate sunt artist plastic profesionist (lucrez pentru echipa de fotbal de la Paok pictand pe vestimentatie si nu numai)... In curs de a implini 31 de ani.

| wintage a răspuns:

17 ani
Informatician, Programator IT

| Danutza27 a răspuns:

Draga mea daca erai baiat recomandam frigotehnist sau electrician, daca era fata recomandam asistenta medicala, sau frizerie si coafat.
Eu am inscris pe sotul meu la cursuri daca esti interesata de ceva ma cont pe privat
Cei care aleg este bine sa gindeasca ca socoteala de acasa cu ce gasesc in cimpul muncii ca oferta nu se potrivesc.Ca toti vor fi sfatuiti sa urmeze o pasiune dar tara find trintita jos ca dupa razboi or sa fluiere a paguba

| bendis92 a răspuns:

Medic (specializare urgente(daca se poate)- 19 ani

| CokoStar a răspuns:

Make up artist, 13 ani.

| OanaSimpluu a răspuns:

Make-up artist ^^ [ 15 ani jum ]

| Aditzaaaa a răspuns:

Eu as vrea sa devin designer vestimentar.[13ani]

| acris a răspuns:

Buna anul acesta am intrat la medicina so medic specializarea nu o stiu inca o sa pe parcurs 19 ani