| ullyse a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care a fost animatoare in cel mai tare club din oras?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Probabil stie sa danseze bine, arata la fel de bine si este o profesionista, ca altfel nu ajungea la cel mai tare club...
Cat despre ceea ce face - fiecare isi castiga existenta cum poate mai bine, deci nu cred sa fie de condamnat.

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Probabil danseaza bine. Atat pot sa deduc din asta. Cat despre "arata bine", gusturile difera.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dansa foarte bine.happyMai mult de atat...nimic happy

| kh1ss a răspuns:

Nu o parere foarte buna happy

| Ben. a răspuns:

Sexy si plina de bani.

| pisika a răspuns:

Nu-mi spune nimic faptul ca a fost animatoare in cel mai tare club din oras. Asta nu imi spune nimic despre ea.
Misto ca se pricepe la ce face, si daca a dansat in cel mai tare club inseamna ca a meritat sa ajunga acolo si ca e una din cele mai bune din acest domeniu, felicitari.
Dar atat.

| ejaxz a răspuns:

Danseaza foarte bine.Si are fite.Cine poate sti ce a facut sa ajunga acolo?
Atat.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ce sa zic nu a ajuns asa usor acolo nu e de condamnat ce parere sa am nu prea buna sincerbig grin

| annitu_7383 a răspuns:

Nu te gandi ca o parere buna!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Scurt pe doi, este o profesionistă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca atata a asteptat de la viata asta si s-a limitat doar la club! normal ca o fii aratat foarte bine...

| Andreeame21 a răspuns:

Depinde, doar animatoare?